Göbeklitepe Hukuk Bürosu - Şanlıurfa
  • Adres Paşabağı Mah. Zafer Cad. Aydınlar Panaroma İş Merkezi A/Blok No:42 Haliliye/Şanlıurfa
  • Telefon Av. İbrahim Eyyüpoğlu +905327071903 Av. M. Cihan Ağbulut +905337935713
  • E-Posta Adresi info@ibrahimeyyupoglu.com.tr av.cihanagbulut@gmail.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Göbeklitepe Hukuk Bürosu

Av. İbrahim EYYÜPOĞLU ve Av. Cihan AĞBULUT tarafından Şanlıurfa‘da kurulan ve devamında, Av. İbrahim KÜÇÜK ve Av. Ezgi EYYÜPOĞLU'nun katılımı ile kurumsal bir yapı kazanan Göbeklitepe Hukuk Bürosu, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren şirket ve şahıslara, banka ve finans kuruluşlarına; Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, İdare-Vergi ve Gümrük Hukuku alanlarında uzman avukat ve danışmanlarıyla hizmet vermektedir.

10 yılı aşan deneyimi ile kurumsallaşmayı başararak tanınan, güvenilir ve prestijli bir hukuk/danışmanlık bürosu haline gelen Göbeklitepe Hukuk Bürosu‘nun en önemli gayesi, etkin ve başarılı sonuçlar alarak müvekkillerininin hukuki haklarını en iyi şekilde korumak ve temsil etmektir. Başarı, objektiflik, verimlilik ve hesap verebilirlik temel ilkeleridir.

Büromuz birçok ticari işletmeye ve şahsa avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verirken, ticari işletmelerin ve banka-finans kurumlarının kredi alacaklarının icra takibini, alacaklarının teminatını oluşturan ipoteklerin ve GKS ‘lerin hazırlık-sonuçlandırma aşamalarındaki tüm işlemlerini donanımlı ve yetkin kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

İlkeli ve çalışma disiplini içerisinde faaliyet yürüten büromuz, halihazırda birçok şirketin vekilliğini yürütmektedir.

Banka ve finans kuruluşlarının takibe düşen alacaklarının icra yolu ile tahsili konusunda etkin bir faaliyet yürütmekte olan Göbeklitepe Hukuk Bürosu İcra Departmanı, kapsamlı ve organize bir şekilde çalışmalarını yürütmektedir. Bankaların kanuni takibe düşen alacaklarının hızlı ve etkin bir şekilde dosya işlemleri yapılarak tahsilatları sağlanmaktadır. Bunun yanında ofis içerisinde kurulu bulunan 10 kişilik ekipten oluşan Call Center birimi, borçluları belirli bir program dahilinde arayarak tahsilat sürecini hızlandırmaktadır.

Hukuk ve Dava Departmanı 200 m2 alanda 2 kişilik avukat ve katip ekibi ile hizmet verirken, İcra Departmanı 200 m2 alanda 6 kişiden oluşan avukat, icra katibi ve call center ekibi ile etkin bir şekilde hizmet vermektedir.