Göbeklitepe Hukuk Bürosu - Şanlıurfa
  • Adres Paşabağı Mah. Zafer Cad. Aydınlar Panaroma İş Merkezi A/Blok No:42 Haliliye/Şanlıurfa
  • Telefon Av. İbrahim Eyyüpoğlu +905327071903 Av. M. Cihan Ağbulut +905337935713
  • E-Posta Adresi info@ibrahimeyyupoglu.com.tr av.cihanagbulut@gmail.com

Avukatlarımız

Avukatlarımız

Göbeklitepe Hukuk Bürosu

İbrahim EYYÜPOĞLU

1986 yılında doğan İbrahim EYYÜPOĞLU, 2007 Yılında Ankara Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup, hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra, Göbeklitepe Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. İbrahim EYYÜPOĞLU, kurucusu bulunduğu Göbeklitepe Hukuk Bürosu ile  Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerine, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku gibi alanlarda aktif olarak danışmanlık yapmaktadır.

M.Cihan AĞBULUT

1995 yılında doğan Av. M.Cihan AĞBULUT, 2013 Yılında HASAN KALYONCU Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup, hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra, Göbeklitepe Hukuk Bürosun'da kurucu ortak olarak başarılı bir şekilde mesleğe başlamıştır. Av. M.Cihan AĞBULUT, ortağı bulunduğu Göbeklitepe Hukuk Bürosu ile  Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerine, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku gibi alanlarda aktif olarak danışmanlık yapmaktadır.

İ. Halil KÜÇÜK

1995 yılında doğan İbrahim Halil KÜÇÜK, 2013 Yılında HASAN KALYONCU Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup, hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra, Göbeklitepe Hukuk Bürosu’na ortak olarak başarılı bir şekilde mesleğe başlamıştır. Av. İbrahim Halil KÜÇÜK, ortağı bulunduğu Göbeklitepe Hukuk Bürosu ile  Şanlıurfa’nın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerine, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku gibi alanlarda aktif olarak danışmanlık yapmaktadır.

Ezgi Eyyüpoğlu

Av. Ezgi Eyyüpoğlu